O autorze
Tagi
... wyobraźnia potrzebuje tęsknoty, wręcz karmi się tęsknotą ... W.Myśliwski - Traktat o łuskaniu fasoli
piątek, 24 lutego 2012

 

Szczęście miewa zapach wanilii... a smak piołunu...

 

 

"Kasię, Dorotę i Majkę łączą wspomnienia lat spędzonych na uniwersytecie, dzieli – dorosłość.

Los rzucił je w różne miejsca. Kasia osiadła w Poznaniu, gdzie w wolnych chwilach fotografuje. Dorota opiekuje się starszymi ludźmi we Frankfurcie nad Menem, Majka została nauczycielką, choć wolałaby na poważnie zająć się swoją największą pasją – malarstwem.

Wspólny pomysł otwarcia ośrodka wypoczynkowego staje się zarzewiem konfliktów oraz rywalizacji między kobietami – na wielu polach. Ujawniając prawdziwy charakter każdej z nich. A przecież urocze zacisze położone z dala od zgiełku wielkich miast, pełne wspomnień dzieciństwa, miało być miejscem, które na nowo zbliży do siebie przyjaciółki i przywróci więź sprzed lat..."

 

Tak widzi moją kolejną powieść Wydawnictwo. Już sama okładka bardzo różni się od okładki poprzedniej pt. "Nagie myśli". A zawartość? Są tacy co określają "Złocistą Dolinę" jako zupełnie inną. Czy to dobrze? Nie wiem, ale ja też od czasu do czasu jestem "zupełnie inna", o czym szczerze Wam, moi Kochani, donoszę. 

Dziękuję, że zaglądacie, że nie powiększam statystyk li tylko zapomnianych czeluści bloxa. Spoczywanie w zakurzonych archiwach na pewno nie jest fajne:). Obiecuję się poprawić, za chwilę, ... jeszcze tylko dobiegnę do mety z trzecią książką, znów inną jak dwie poprzednie:)  

"Złocista Dolina" powinna ukazać się w księgarniach pod koniec marca!